Kniha návštev

vsetko najlepsie!

kalinkovcan | 18.01.2016

V novom roku 2016 do utoku,kalinkovo!!!!

Pozehnane vianocne sviatky a novy rok 2015!!!!

kalinkovcan | 19.12.2014


Vam,trenerom,funkcionarom,hracom,rodicom,sponzorom,fanusikom kalinkovskeho futbalu zo srdca zelam!!!!

BUY PLAYER

FC FULLHAM GIRL COACH | 02.11.2014

good day,i just happened to get to this page and found that you have good football player and we should be interested in it her name is pavlinka hrdlickova

Dobré popoludnie

Fanušik Kalinkova | 17.02.2014

V zimnej príprave je to dobré,nech to vydrží i v jarnej časti.
Ak nedoplníte káder,je to zlé.
Preto sa snažte aby sme mali z futbalistov radosť tak ako v minulosti. S pozdravom fanušik Kalinkova.

Pozehnany novy rok 2014!

kalinkovcan | 01.01.2014

Zelam vsetkym nasim sportovcom,trenerom,funkcionarom,fanusikom a sponzorom kalinkovskeho futbalu Pozenany novy rok 2014,vela zdravia a sportovych uspechov!

prianie

Emil | 24.12.2013

Šťastné a veselé prežitie Vianočných sviatkov, Vám prajem všetkým !

len tak

neymar | 30.11.2013

prepacte ujo Palo ze som zurila uz sa to nestane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

len tak dalej!

kalinkovcan | 03.09.2013

zaciatok jesene futbalove muzstva kalinkova zacali super! same vitazstva a 1 remiza muzi. len tak dalej! drzime vam palce!!!

Kalinkovo do toho!

Fanušik Kalinkova | 07.05.2013

Malou náhodou som sa dostlal na stránku Kalinkova.
Verím že s mládežou to vydrží dlhšie.Treba ju iba podporovať a čas ukáže.Byť odkázaný na cudzích hráčov čo nemaju srdce kalinkovčana sa čoskoro skončí.Peniaze nie su a hráči si nič nevážia.je to ale obraz spoločnosti v ktorej žijeme.
Treba pracovať koncepčne,hlavne u mužov kde sa hráči striedaju ako na bežiacom páse a to je zlé.Treba vydržať.Výsledky sa dostavia.

Športu zdar a futbalu zvlášt.Vela uspechov praje Fanda.

Kalinkovo dotoho

Ivana | 12.03.2013

Drzim palce nasim najmensim, uvidime sa tuto sobotu v Pezinku.

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok